Nábytok na mieru s príbehom

Náš príbeh


Naša spoločnosť ALF - Martin začala svoje pôsobenie v roku 1997 s cieľom vyrábať kvalitné a originálne zárubne a dvere pre veľké firmy. Viac ako dekádu nám to stačilo, no ako sme sa stále hlbšie a hlbšie zavŕtavali do tajomstiev dreva – tohto úžasného materiálu – dvere našej kreativity sa otvorili dokorán.

V roku 2009 sme zakúpili najmodernejšie stroje a vďaka aktuálnym technológiám, ktoré sú presné a efektívne, sme sa v ALF – Martin rozhodli začať vyrábať nábytkové dielce. Od dielcov je už len malý krôčik k výrobe nábytku na mieru, a tak sme sa ho rozhodli spraviť.

Už prvé kusy nás uchvátili a presvedčili, že kráčame správny smerom. Dôkazom bola aj rastúca spokojnosť zákazníkov a to, že ich bolo stále viac. A tak sme svoje portfólio rozšírili napríklad o vstavené skrine, kuchyne, stolíky, detské izby a ďalšie typy nábytku, ktoré vyrábame pomocou CNC technológií.

No a aby sme poskytli naozaj komplexný servis nielen pre firmy, ale aj pre šikovných majstrov, svoje služby sme v posledných rokoch rozšírili aj o porez veľkoplošného materiálu, olepovanie či vŕtanie otvorov.

Naše poslanie

Zákazníkom chceme prinášať kvalitný, do detailov vyrobený nábytok, no nezabúdať pritom na udržateľnosť. Osud našej planéty a našich detí nám nie je ľahostajný, preto sa snažíme o čo najekologickejšiu výrobu.

Drevo ako prírodný materiál si vážime a správame sa k nemu zodpovedne. Preto ním neplytváme, dokazujeme mu svoj rešpekt a snažíme sa mu vdýchnuť život. Kúpou našich produktov pridáte svoju ruku a spoločnými silami sa nám podarí zachovať zdravé životné prostredie aj pre ďalšie generácie.

Pretože drevo, to je kúsok prírody aj u vás doma.


Garancia spokojnosti

Dlhoročné skúsenosti a bohatá prax


Partneri

Kvalita overená - spokojnosť zaručená
  • Infinityreklama.sk
  • Zoskla.sk
  • Oxyzona.sk